Jeżeli Twoim problemem jest/są ;

=> trądzik pospolity (dotyczy osób młodych jak i dojrzałych)
=> trądzik różowaty
=> przesuszona, szorstka i pozbawiona elastyczności skóra
=> przebarwienia
=> zaskórniki
=> rozszerzone pory

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację. Podczas spotkania dobierzemy odpowiednie działanie w celu zniwelowania problemu.


Preparaty Nanili Professional® zapewniają skuteczną pielęgnację skórom dotkniętym trądzikiem różowatym, trądzikiem pospolitym, przesuszeniem  czy nadwrażliwością. Mogą być stosowane zarówno u osób młodych jak i dojrzałych.
              Kosmetyki Nanili Professional® zostały opracowane przy współpracy z kosmetologami i dermatologami, jako odpowiedź na potrzeby ich klientów oraz pacjentów. Zapewniają intensywne działanie i rozwiązanie określonego problemu skórnego bez podrażnień, ścieńczenia naskórka, uwzględniając również wiek klienta.
             Preparaty w postaci serum oraz masek wykorzystywane w gabinetach kosmetycznych i dermatologicznych zawierają wysokie stężenia składników aktywnych, takich jak azeloglicyna, kwas laktobionowy, ryboza, trehaloza, fitosfingozyna czy olej tamanu. Niezwykle istotnym elementem pielęgnacji profesjonalnej są peelingi zawierające kwasy. Marka NANILI PROFESSIONAL® wykorzystuje mieszaniny kwasów, które mogą być stosowane w pielęgnacji zarówno skór trądzikowych młodych jak i dojrzałych, a także skór z trądzikiem różowatym, przesuszonych i pozbawionych elastyczności.
              Pielęgnacja domowa to niezwykle istotny element kuracji, dlatego preparaty do codziennego stosowania mają bardzo intensywne działanie. Każdy etap pielęgnacji został opracowany z wielką uwagą i starannością, aby zapewnić kontynuację zabiegów w gabinecie.

e-mail


estheticbeauty@wp.pl

Lokalizacja


  • Legionistów 15
  • 28-400 Pińczów

Tel.


537 506 445