Esthetic Beauty Med

Legionistów 15, Pińczów

Witaj w naszym salonie

O nas

Witaj w Salonie Kosmetologicznym „Esthetic Beauty Med” w Pińczowie, Twoim miejscu relaksu, regeneracji i odnowy.
Nasz zespół doświadczonych ekspertów zaprasza Cię do odkrycia piękna, które tkwi w Tobie.

Dlaczego My?

  • Doświadczenie i Profesjonalizm: Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej, którzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje, aby zapewnić Ci najlepsze usługi.
  • Indywidualne Podejście: Rozumiemy, że każda osoba ma inne potrzeby i cele, dlatego dostosowujemy nasze zabiegi do Twoich unikalnych wymagań.
  • Nowoczesne Wyposażenie: Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i produktami najwyższej jakości, aby zapewnić Ci najlepsze rezultaty.

Salon Kosmetologiczny „Esthetic Beauty Med” w Pińczowie to miejsce, w którym Twoje piękno jest naszą pasją. 
Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na wizytę i rozpocząć swoją podróż do doskonałości kosmetycznej!

Poznaj naszych profesjonalistów

aleksandra

Mgr pielęgniarstwa, mgr kosmetologii (właściciel)

Lekarz medycyny estetycznej

Mgr kosmetologii

Linergistka

Stylistka paznokci

Zabiegi które pomogą zatrzymać czas

Poznaj szeroki zakres naszych usług kosmetologicznych, od relaksujących zabiegów pielęgnacyjnych po nowoczesne metody poprawy kondycji skóry.
Z nami poczujesz się piękna i pewna siebie.

Poznaj opinie naszych klientów

NASZA NAJWIĘKSZA DUMA

Polecam Gabinet Pani Aleksandry. Tworzy go zespół świetnych specjalistów, dzięki czemu można w pełni oddać się w ich ręce, proponowany jest szeroki wachlarz usług.

Korzystałam z mezoterapii osoczem bogatopłytkowym z fibryną. Pani Aleksandra to pielęgniarka i kosmetolog, dzięki czemu świetnie dobiera odpowiednie terapie dla skóry, a zabieg jest przeprowadzany zgodnie ze sztuką medyczną.

Efekt zabiegu jest piękny, naturalny, skóra jest młodsza, nawilżona, wypoczęta. Polecam wszystkim „Wampirzy lifting” jak i gabinet. Na pewno wrócę 🤍

Joanna Kukuła
Polecam z całego serca Panią Aleksandrę. Pomogła mi uporać się z trądzikiem, który towarzyszył mi od lat. Po kilku spotkaniach moje kompleksy zniknęły. Pełen profesjonalizm, który zasługuje na uwagę. Ogrom wiedzy i dobrze dobrane zabiegi do potrzeby skóry.
Marta Lipiec
Czy polecam salon Esthetic? Otóż BAAAARDZO 🥰 każda wizyta poprzedzona jest konsultacją, a w momencie kiedy zostałam stałą klientką i zaufałam, to pomimo strachu, bo igły, bo lęk, bo coś jeszcze innego, nie żałuję ani sekundy spędzonej w tym miejscu. Dodam, że właśnie tutaj, przynajmniej ja, czułam się zaopiekowania, bezpieczna a po zabiegach ... bardzo zadowolona. Pani Olu na Pani ręce składam podziękowania dla całego zespołu i z pewnością do zobaczenia. p.s. co do efektów zabiegów "przed" i "po" zapraszam na stronę salonu. Polecam z całego ❤️ jeszcze raz
Małgorzata Zielińska